AKCE

Víkendové sympozium tvůrčího psaní pod Králickým Sněžníkem pro celé rodiny
Tvůrčí Psaní podle Lustiga

Termín:
Už obsazeno

Pro velký úspěch všech našich výletů do Dolní Moravy, kde jsme sepsali krásné příběhy o horském duchovi Králického Sněžníku a lovcích mamutů, vracíme se na "místo činu" znovu. Potěšíme se, jak se dětem líbí Stamichmanova stezka a knížka, kterou jsme vydali. Před hotelem VISTA stojí lavičky s vyřezanými zvířátky podle našich pohádek. A model největšího mamuta na světě provázejí naše legendy.

Budeme se toulat po horách i zdejší Stezkou v oblacích...
Kdo jede s námi? Zbyde i čas na odpočinek a zábavu. Na kurz proto můžete vzít i své blízké.

Víkendový seminář pod Králickým Sněžníkem se koná pro autory i rodinné příslušníky v romantické přírodě na Dolní Moravě, kde budeme bydlet ve třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech některého ze zdejších penzionů s možností vaření.(sólo-účastníci po dvou, rodiny společně).
Dopravu na místo a stravování si každý zajišťuje a hradí sám. Dopravu je možno společně zkoordinovat.) Individuálně lze objednat snídaně a večeře.

Víkendový kurz (příjezd v pátek odpoledne, odjezd v neděli v podvečer) včetně ubytování stojí 7000 Kč. Z důvodu rezervace ubytování je nutné uhradit měsíc dopředu zálohu 4000 Kč na účet č. 314375163/0800, zbytek se doplácí na místě. Počet míst je omezen, takže přednost mají ti s uhrazenou zálohou. Do 14 dnů před zahájením kurzu je storno poplatek 50%. Pak už kurzovné propadá. Ve výjimečných případech omluvené absence (vážné důvody) je možné navštívit náhradou některý z jiných víkendových kurzů v Praze.

Ubytování rodinných příslušníků či přidružených přátel se platí až na místě podle skutečného počtu dorazivších, ale je nutné místa zarezervovat spolu se zaplacením zálohy.
Do poznámky v přihlášce uveďte, kolik s sebou berete lidí navíc.

Program kurzu:
Opět budeme pilně psát i chodit na výlety, abychom se nechali inspirovat místními horami pro psaní legend o strážcích lesa, vílách, ale nejen to... Budeme se věnovat i dávným lovcům mamutů, kteří zde žili, a také příběhům o mamutíkovi, který se stal symbolem Dolní Moravy.

Víte, že tu od letoška mají třináctimetrového mamuta, v jehož útrobách je výstava o pravěkých lidech? A na tom se podílíme i my svými příběhy. V horách už budou stojí i sochy zvířat, o kterých jsme vymýšleli pohádky vloni. Více zde: https://www.psani-podle-lustiga.cz/search/label/Poh%C3%A1dky

Prohlédneme si Stamichmanovu stezku, pro kterou jsme už pověsti psali. Je prima vidět výsledky své práce. Více zde: https://www.psani-podle-lustiga.cz/2018/04/stamichman-pod-kralickym-sneznikem.html

Příjezd v pátek odpoledne
- začneme čtením domácích úkolů.
Začátečníci: Můj nejzajímavější zážitek
Pokročilí: Nezvaný host
Velmi pokročilí: individuální témata zadaná minule

Sobota
Výlet do hor - vezměte si s sebou sportovní obuv a oblečení.
Odpoledne a večer kurz psaní - budete potřebovat, kdo je zvyklý, počítače

Neděle
Dopoledne výlet na Stezku v oblacích
Odpoledne výuka psaní a tvorba
Odjezd v podvečer

Předchozí sympozia:
24.-26. dubna 2015 - výstup Naučná stezka a kniha o Stamichmanovi
21.-23 dubna 2017 - výstup Naučná stezka s pohádkami o zvířátkách
20.-22. dubna 2018 - výstup pověsti o lovcích mamutů pro Mamutíkův park

Přihláška na kurz

zpět
Blog posluchačů Kurzů tvůrčího psaní podle Arnošta Lustiga  |  www.psani-podle-lustiga.cz

Dana Emingerová © 2014, all rights reserved. Design by BARBARA PIVEČKOVÁ - BARBARA DESIGN, Code by FILIP HORÁK